ΜΕΡΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ

End

Address

Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus   View map

Το Ινστιτούτο Επαγγελματικών Σπουδών του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus και η TEXA EDU σας προσκαλούν στην Ημέρα Γνωριμίας, την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018 και η ώρα 18:00 στο Αμφιθέτρο 2 του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus στην Λάρνακα. Σκοπός της συγκεκριμένης παρουσίασης είναι η ενημέρωση του κοινού για το Επαγγελματικό Δίπλωμα στη Μηχανική Αυτοκινήτου το οποίο προσφέρει το Ινστιτούτο Επαγγελματικών Σπουδών καθώς και για τις ευκαιρίες και πλεονεκτήματα που εμφανίζονται για νέους και έμπειρους τεχνικούς οχημάτων μέσω των επαγγελματικών εκπαιδεύσεων σε διαγνωστικά συστήματα τα οποία προσφέρονται από την TEXA EDU στην Κύπρο.

Στοιχεία επικοινωνίας:

Τηλ: 24694016/56